189BVAC46HC46" Black Refrigerated Air Curtain Merchandiser
Parts
Filter Drier with 3/8" Sweat Fitting for RTS498L-1C, BVAC, WVAC, and BC Series
Condenser Fan Cage for WVAC-46HC, WVAC-36HC, BVAC-46HC, and BVAC-36HC
Condenser Fan Blade for WVAC and BVAC Series
Condenser Fan Motor for WVAC and BVAC Series
Evaporator Fan Motor for Select BVAC and WVAC Series Units
Wicking Pad for BVAC-46HC and WVAC-46HC
Starter for BC, BHAC, BMAC, BMCAC, BVAC, WHAC, WMAC, WMCAC, and WVAC Series
Carel Black Probe Sensor and Refrigerator Control Kit for WVAC and BVAC Series
ABS Drain Hose for BVAC, WVAC, BMAC, and WMAC
Wicking Kit for BVAC-46HC and WVAC-46HC
LED Light Transformer for BVAC and WVAC Series
Drain and Heater Assembly Kit for BVAC-46HC and WVAC-46HC
ABS Drain Assembly Replacement for BVAC and WVAC
Carel Black Probe Sensor Temperature Controllers
0.059" Capillary Tubing for WHAC, BHAC, BCAC, WVAC, BVAC, BC, and RTS Series
Drain Pipe for WVAC and BVAC Series
PTC Heating Pipe for WVAC and BVAC Series
Compressor for Merchandiser and Display Units
Condensate Pan for BVAC-46
Condenser Fan Motor Assembly for BVAC and WVAC Series Units - 25W, 115V
On / Off Switch for Select BMAC, WMAC, BVAC, and WVAC Series Units
Evaporator Coil for BVAC-46HC and WVAC-46HC
Condenser Coil for BVAC46 and WVAC46 Series Units
Evaporator Fan Motor Assembly 36/48 for BVAC and WVAC Units
Top LED Lamp for WVAC-46HC and BVAC-46HC
Front Glass Panel for 46" Air Curtain Merchandisers